Newsy
Wizyty
Dzisiaj: 20Wszystkie: 895

Archiwum informacji

MECZ Z ZAWISZĄ BYDGOSZCZ

 

Informujemy, że zapisy na piątkowy mecz Wisły z Zawiszą Bydgoszcz przyjmujemy do wtorku 18 marca !!!

 

 


 

DERBY !!!

 

Wszystkim, którzy 23 lutego wybierają się na mecz Wisły przypominamy, że bilety wydajemy do godziny 15.15 !!!!  Później idziemy na sektor i nie będzie możliwości wejścia !!! Jeśli ktoś z Was się spóźni - nie wejdzie na Stadion. W nagłych przypadkach prosimy o telefon .

 

 


 

WYJAZD DO GLIWIC

 

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem na mecz Wisły z Piastem Gliwice prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Ilość wolnych miejsc mamy ograniczoną więc proszę o jak najszybsze zgłaszanie chęci uczestnictwa.

 


 

DERBY !!!

 

Wszystkich, którzy 23 lutego chcieliby oglądnąć na żywo mecz pomiędzy Wisłą a Cracovią prosimy o zgłaszanie się najpóźniej do 19 lutego !!!

Przypominamy jednak, że bilety zorganizujemy TYLKO dla tych podopiecznych Fundacji, którzy mają aktualne KARTY KIBICA !!!

Sprawdźcie wcześniej swoją Kartę by nie było przykrych niespodzianek !!!

 


Ogłoszenie

 

Poszukujemy wolontariuszy chętnych do prowadzenia audiodeskrypcji na naszym Stadionie podczas meczów Wisły Kraków. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt telefoniczny 880 522 977 lub mailowy niepelnosprawni@wisla.krakow.pl

 


Witamy po zimowej przerwie

 

Zbliża się pierwszy w nowym sezonie mecz Wisły przy R22. Bardzo prosimy wszystkich naszych podopiecznych o sprawdzenie terminu ważności swojej Karty Kibica, gdyż wiele z Kart utraciło ważność 31 grudnia 2013 roku. Pierwszy mecz na naszym Stadionie to mecz derbowy zainteresujcie się więc terminem ważności swojej Karty bo nie będzie możliwości wydrukowania Wam biletu jeśli jej nie uaktualnicie. Zapisy na mecz już wkrótce !!! 

 


 


WISŁA KRAKÓW - POGOŃ SZCZECIN

 

Przypominamy, że zapisy na poniedziałkowy mecz Wisła Kraków - Pogoń Szczecin przyjmujemy do piątku 13 grudnia 

 


 

Wigilia FORBG z Wisłą

 

W dniu dzisiejszym to jest 9.12.13 doszło do skutku długo oczekiwane spotkanie „Wigilijne” podopiecznych naszej Fundacji. Ku uciesze wszystkich zaszczycili je swą obecnością przedstawiciele Wisły Kraków S.A. w osobach piłkarzy pierwszej drużyny Alana Urygi, Michała Chrapka i Łukasza Burligi, a także przedstawiciele klubu na stałe współpracujący z naszą Fundacją panowie Grzegorz Halat i Wojciech Grzywa. Całe wydarzenie sfotografował i opisał na oficjalnej stronie Wisły pan Adam Koprowski. Wydarzenie bo tak należy go nazwać odbyło się w niezwykle miłej i cieplej atmosferze. Na początek Prezesi Fundacji powitali wszystkich przybyłych i złożyli życzenia Świąteczne. Później całość odbyła się w niezwykle spontaniczny sposób. Piłkarze byli oblegani przez naszych podopiecznych, rozdali dziesiątki autografów, poświęcili sporo czasu na rozmowy ze wszystkimi chętnymi wykazując się niezwykłą cierpliwością. Wielkie słowa podziękowania za pomoc w organizacji spotkania należą się włąścicielowi J&J Sport Center, który udostępnił swą restaurację i ugościł wszystkich. Ciepłej strawy i napitku było pod dostatkiem i naprawdę niczego nie zabrakło. Z opinii zebranych na gorąco mamy odczucie, że impreza ze wszeh miar była udana a tych, którzy nie mogli przybyć zapraszamy za rok.

 

 

Zapraszam do galerii tam znajdziecie wiecej zdjęć.


Transport do Skotnik

 

Informujemy osoby, które zgłosiły chęć przyjazdu na wigilię organizowanym przez nas transportem, że Bus odjeżdża  jutro to jest w poniedziałek 9.12.2013 z parkingu przed stadionem  od strony Błoń o godzinie 17:15.

 


Zapraszamy na Wigilię

 

Zapraszamy wszystkich naszych podopiecznych i przyjaciół na spotkanie Wigilijne, które odbędzie się w dniu 9.12.2013 w Restauracji Centrum Sportu J&J w Skotnikach ul. Winnicka 40. Początek spotkania przewidujemy na godzinę 18:00. Jeżeli ktoś miałby problemy z dojazdem do Skotnik proszę o informację na mail-a lub o telefon. Postaramy się zorganizować transport spod stadionu przy Reymonta 22. Przewidujemy kilka atrakcji oraz miłą świąteczną atmosferę. Prosze o potwierdzanie checi udziału w Wigilii mailem lub sms-em.

 

 

Zarząd Fundacji 


Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

 

Przypominamy, że zapisy na piątkowy mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław przyjmujemy do wtorku 26 listopada !!!

 


Granice zostały przekroczone

 

Na fanpage’u na Facebooku o obraźliwej nazwie „J.... Legie”, pojawiło się wczoraj zdjęcie niepełnosprawnego kibica Legii Warszawa. To Bartek Mrozowski z grupy "Niepełnosprawni Fanatycy". To grupa kibiców Legii, która mimo problemów z poruszaniem znajduje czas i energię by chodzić na mecze swojego ulubionego klubu. Całe szczęście zdjęcie Bartka zniknęło już ze strony, ale ogromny niesmak pozostał. Miało chyba być śmiesznie, a wyszło żenująco. Jeśli kogoś rzeczywiście to śmieszy – gratulujemy poczucia humoru. Sprawę skomentował przy zdjęciu na Facebooku reprezentacyjny obrońca Jakub Rzeźniczak."Ludzie, współczuję Waszym rodzicom, że tak Was wychowali. Bartek chłopak ze zdjęcia powinien być dla Was przykładem i możecie mu jedynie czyścić buty jest wygranym a Wy swoim zachowaniem pokazujecie swoją kulturę czyli jej brak. Życie jest sprawiedliwe i na pewno Wam to wynagrodzi... przykre że w Polsce są tacy ludzie jak Wy!!!" - napisał piłkarz. My jako FORBG nie możemy przejść obojętnie obok takiej sytuacji. Szacunek należy się takim osobom, bez względu na "klubową przynależność".

 


WAŻNA INFORMACJA !!!

 

W niedzielę podczas meczu Wisły z Legią kibicujemy z sektora H11. Odbiór biletów odbywać się będzie jak zwykle przy wejściu na sektor dla kibiców niepełnosprawnych niedaleko wejścia na E26. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie meczem prosimy o wcześniejsze przybycie na Stadion. Zbiórka przy wejściu NAJPÓŹNIEJ o godzinie 14.45. Stewardzi i nasi wolontariusze zaprowadzą Was na wskazany sektor !!! Od godziny 15.15 NIEMOŻLIWY już będzie odbiór biletów !!! My też chcielibyśmy oglądnąć mecz !!!  

UWAGA - wózkowicze kibicują z balkonu przy sektorze C

Czekamy na Was w niedzielę ! Jeśli chcecie zobaczyć mecz nie możecie się spóźnić !!!

 


Mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie meczem Wisły z Legią proszę o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestniczenia w tym spotkaniu. Jest nas coraz więcej a ilość miejsc na Stadionie mamy ograniczoną. Nie czekajcie zatem do oststniej chwili. Decyduje kolejność zgłoszeń !!! Zgłoszenia przyjmujemy do środy 2 października. Późniejsze nie będą brane pod uwagę !!!

 


Mecz sparingowy Wisla Kraków - VFL Wolfsburg

 

Informujemy, że organizujemy wejście na mecz sparingowy Wisły z Vfl Wolfsburg, który odbędzie się na naszym Stadionie 13 października w niedzielę o godzinie 15.30. O szczegółach poinformujemy zaraz po meczu Wisełki z Legią.

 


INFORMACJE

 

Informujemy, że nie organizujemy biletów na mecz derbowy pomiędzy Wisłą Kraków a Cracovią.

Zbieramy natomiast zapisy na mecz Wisły z Lechią Gdańsk, który odbędzie się 24 września we wtorek o godzinie 20.30 

 

 


Wracamy na stadion przy Reymonta 22

 

Po letniej przerwie w rozgrywkach wracamy do kibicowania. Na początek zapraszamy w dniu 13 lipca na towarzyski mecz z Ruchem Chorzów, przed którym zaprezentowane zostaną nowe stroje meczowe piłkarzy naszej drużyny. Będą to stroje wyjątkowe, ponownie z "Białą Gwiazdą" na piersi. Prezentacja strojów zaplanowana jest na godzinę 17:45, natomiast kwadrans później rozegrany zostanie mecz z Ruchem. W przerwie przeprowadzony zostanie konkurs, którego zwycięzcy jako pierwsi staną się posiadaczami nowych wiślackich trykotów. /informacja z wislakrakow.com/

 

 

Drugą ważną dla Was wiadomością jest to, że od nowego sezonu dzięki staraniom naszej Fundacji będziecie mieć możliwość oglądania meczów naszej Wisełki z sektora E15. Jednym słowem przenosimy się z narożnika przy sektorze C.

Wiadomość dla wózkowiczów zmieniamy również balkon z którego będziemy oglądać mecze na ten znajdujący się ponad sektorem E15. Korzystaliśmy już z niego w przeszłości.

Chętnych do obejrzenia przedsezonowego meczu z Ruchem Chorzów zapraszamy do zgłaszania się w normalny używany dotychczas sposób mailowo niepelnosprawni@wisla.krakow.pl lub telefonicznie 880 522 977.

 

Zgłoszenia na mecz Wisły z Zagłębiem Lubin

 

Przypominamy, że zgłoszenia na ostatni w tym sezonie, niedzielny mecz Wisły Kraków przyjmujemy do czwartku 30 maja do godziny 20 !!! 

 


 

Zgłoszenia na mecz Wisły z Ruchem Chorzów

 

Przypominamy, że zgłoszenia chętnych do obejrzenia meczu Wisła Kraków Ruch Chorzów przyjmujemy do wtorku 21.05.13 do godziny 20:00

 


 

 

Kocham Kraków z Wzajemnośćią

 

Informacje na temat tygodnia integracji osób niepełnosprawnych można uzyskać pod tel. 880 522 977 .

Zgłoszenia na mecz otwarty Wisły Kraków z Ruchem Chorzów proszę przesyłać na adres niepelnosprawni@wisla.krakow.pl

Mail zwrotny będzie potwierdzeniem otrzymania biletów 

 

 


 

Spotkanie z piłkarzami pierwszej drużyny Wisły

 

Spotkanie zaczyna  się 14 maja o godzinie 14.

Zbieramy się wszyscy na parkingu przed budynkiem medialnym (od ul. 3-go Maja) około godziny 13.30 - 13.45)

 


Spotkanie z piłkarzami pierwszej drużyny Wisły.

 

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w dniu 14 maja odbędzie się długo oczekiwane spotkanie z piłkarzami i kadrą szkoleniową I Drużyny Wisły Kraków. Udało nam się zorganizować to w taki sposób, że piłkarze i kadra dołączą do nas po treningu. Liczymy zatem, że będą wszyscy.

 

Z uwagi na fakt, iż jest to wydarzenie bez precedensu w historii działalności naszej Fundacji pragniemy aby jak największa liczba naszych podopiecznych stawiła się w tym dniu przy Reymonta 22. Pokażmy w ten sposób, że jesteśmy prężnie działającą organizacją.

 

Udowodnijmy, że jesteśmy z naszą drużyną na dobre i na złe niezależnie od wyników.

 

Proszę zatem aby wszyscy chętni zgłaszali się jak najszybciej w sposób taki sam jak na mecze. Od liczby zgłoszeń zależy miejsce, w którym dojdzie do spotkania, będzie to pawilon medialny lub trybuna Silver.

 

Zarząd Fundacji FORBG

 


 

Wyjazd na mecz do Wrocławia

 

Jak już wcześniej informowaliśmy 17 maja organizujemy wyjazd na mecz przyjaźni

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków.

Zachęcamy gorąco do zgłaszania się. Koszt wyjazdu to ok 90 złotych uzależniony jednak od ilości uczestników, tak więc im więcej nas będzie tym taniej.

 

Plan wygląda następująco:

1. Wyjazd ok 12:00

2. Przyjazd do Wrocławia 15:30

3. Przejście na Rynek

4. Czas wolny (będzie można zjeść obiad)

5. 19:00 przejazd na stadion

6. 19:45 wejście na sektor

7. 23:00 planowany wyjazd w drogę powrotną do Krakowa

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 maja.

Zachęcamy gorąco do wsparcia naszej drużyny na wyjeździe.

 

Fundacja FORBG

 


 

Oferta Pracy dla osób niepełnosprawnych.

 

Grupa AF poszukuje pracowników !
  • Grafik komputerowy
  • Programista CMS
  • Account Manager
  • Tłumacz języka

Ze szczegółami oferty możecie zapoznać się tutaj.

 


Zgłoszenia na mecz Wisły z Widzewem

 

W Piątek 26 kwietnia o godz. 20:45 Wisła gra z Widzewem Łódź. Przypominamy że zgłoszenia chętnych do obejrzenia meczu i kibicowania naszej drużynie przyjmujemy do wtorku 23 kwietnia do godz 20:00.

 


 

Zgłoszenia na mecz Wisły z Legią i ze Śląskiem Wrocław

 

Zgłoszenia na sobotni mecz Wisły z Legią przyjmujemy do środy 10 kwietnia do godziny 20. W związku z dużym zainteresowaniem przypominam, że o miejscu na liście decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zgłoszenia na pucharowy mecz Wisły ze Śląskiem Wrocław przyjmujemy do niedzieli 14 kwietnia !!!

 


Zgłoszenia na mecz Wisły Kraków z Piastem Gliwice

 

Przypominamy, że zgłoszenia na niedzielny mecz przyjmujemy do czwartku 4 kwietnia do godziny 20

 


Informacja

 

W związku z dużą ilością pytań o wyjazd na mecz z Lechią Gdańsk, informujemy że nie organizujemy w tym roku wyjazdu, gdyż mecz wypada w Poniedziałek Wielkanocny . Jeśli ktoś indywidualnie chciałby pojechać - możemy pomóc w zdobyciu biletów. 

 


 

Zgłoszenia na mecz Wisła Kraków - Podbeskidzie B.-B.

 

Zgłoszenia chętnych na poniedziałkowy mecz  Wisły z Podbeskidziem B-B przyjmujemy do piątku 1 marca do godziny 20 !!!

PÓŹNIEJSZE ZGŁOSZENIA NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ

 


 

Zgłoszenia na mecz PUCHARU POLSKI

  Wisła Kraków  - Jagiellonia Białystok

 

Zgłoszenia chętnych na mecz Wisła - Jagiellonia, który odbędzie się we czwartek 28 lutego o godzinie 20 - przyjmujemy do poniedziałku 25 lutego do godziny 20 !!!

PÓŹNIEJSZE ZGŁOSZENIA NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ

 


 

Bilety na mecz eliminacyjny Polska - Ukraina

 

Informujemy, że trwa sprzedaż biletów na mecz eliminacji do mistrzostw świata Polska-Ukraina, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie 22 marca 2013 roku o godz. 20:45.

Aby starać się o bilet należy napisać e-mail z krótką prośbą o bilet na adres: niepelnosprawni@kupbilet.pl.

W e-mailu należy podać:

1. login w systemie kupbilet.pl

2.  imię, nazwisko i PESEL osoby na wózku

3. skan orzeczenia niepełnosprawności

4. imię, nazwisko i PESEL opiekuna

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://pzpn.pl/index.php/Federacja/Aktualnosci/Bilety-na-mecze-z-Ukraina-i-San-Marino

 


 

Za 2 tygodnie pierwszy mecz przy Reymonta 22.

 

 Już niedługo wznawiamy naszą meczową działalność, jednak aby nie było zbyt prosto z dniem 1.01.2013 skończyła się ważność bardzo wielu Kart Kibica. Proszę sprawdźcie swoje karty. Poniżej lista osób, których karty są u nas a ich ważność wygasła.

 

Ada

92031405666

Miłosz

89051609178

Magdalena

90121201161

Mateusz

92081412739

Paweł

77121105299

Szymon

93010608676

Tomasz

81112203572

Krzysztof

70070601331

Stanisław

51050405895

Anna

92030411185

Szymon

81122310198

Jan 

48062408996

Maciej

96032911155

Paweł

86081001118

Łukasz

91032605112

Łukasz

89091012336

Marian

55042605436

Tomasz

81112203572

 

Postarajcie się wyrobić nowe aby móc wspierać swym dopingiem naszą Wisełkę od pierwszego meczu w Krakowie.

Z nieważną kartą nie wejdziecie na mecz.

 

Redakcja.

 


Unikalne koszulki na aukcjach! Tylko przez trzy dni!

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia portalu wislakrakow.com gdzie znajdziecie informacje na temat licytacji unikalnych koszulek zawodników związanych z naszym ukochnym Klubem. Dochód z licytacji zostanie przekazany na działalność statutową Fundacji "Otwarte Ramię Białej Gwiazdy". Zapraszam może ktoś z Was znajdzie koszulkę, którą zawsze chciał(a) mieć w swojej kolekcji. A tutaj bezpośredni link do Aukcji.

 

Redakcja

 


ODBIÓR BILETÓW NA MECZ Z GÓRNIKIEM

 

Osoby, które chcą wejść na stadion odbierają bilety jak zwykle przy wejściu dla osób niepełnosprawnych. Osoby, które chcą się przyłączyć do protestu przychodzą godzinę wcześniej do restauracji "Krakus" .

 


 

 

ZGŁOSZENIA NA MECZ WISŁA KRAKÓW - GÓRNIK ZABRZE

 
Zgłoszenia chętnych do otrzymania biletu na sobotni mecz Wisły z Górnikiem będą przyjmowane do środy 28 LISTOPADA do godziny 20.
Przypominamy, że termin zgłaszania JEST NIEPRZEKRACZALNY !
 

 

Kibice bojkotują mecze !!!

 

Jak wiecie na najbliższe mecze planowane są protesty kibiców.

Więcej o proteście przeczytacie na :

wislakrakow.com

skwk.pl

Poczytajcie. Piszcie na forum. Decyzja należy do Was.

 

Redakcja

 


W dziale News

 

Znajdziecie reportaż ze spotkania 17- letniego Piotra podopiecznego Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci imienia księdza Józefa Tischnera z Arkadiuszem Głowackim.

 

 


ZAPRASZAMY NA FORUM

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Forum, gdzie będziemy mogli podyskutować na różne interesujące nas tematy. Zachęcam do logowania się i wpisywania postów. Oczekujemy na propozycję tematów, o których będziemy dyskutować.

 

Redakcja

 


 

WAŻNE INFORMACJE !!!

 
Przypominamy wszystkim naszym kibicom, że NIEPRZEKRACZALNY termin nadsyłania zgłoszeń chętnych do otrzymania biletów to TRZY DNI przed meczem do godziny 20:00. Późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę !!!
Zgłoszenia przyjmujemy tak jak do tej pory drogą mailową na adres:niepelnosprawni@wisla.krakow.pl lub sms-em na nr telefonu 880 522 977.
 
 

 
ODSZEDŁ 14-sto LETNI DAWID ZAPISEK
 
Z przykrością zawiadamiamy, że we wtorek 18 września, krótko przed godziną 10:00 zmarł Dawid Zapisek. Kibic Lechii Gdańsk i wielki fan piłki nożnej, która jak mówił dawała mu siłę do życia. W przeszłości mieliśmy okazję gościć Go na naszym sektorze dla kibiców niepełnosprawnych przy Reymonta 22.
Mimo nieuleczalnej choroby Dawid miał swoje marzenia. Dwa największe, dzięki życzliwości wielu osób, udało się zrealizować. Młody fan Realu Madryt spotkał się ze swoim idolem - Ikerem Casillasem podczas treningu reprezentacji Hiszpanii w Gniewinie. Na własne oczy zobaczył też na Euro 2012 w Kijowie zwycięstwo Hiszpanii.
"Dawid miał chore ciało, ale umysł i serce jak najbardziej zdrowe. Z pewnością nauczył wielu ludzi marzyć. I dodał mi właśnie sił i natchnienia.."
Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i zapewniamy, że Dawid żyć będzie nadal w naszych sercach.

 


ZGŁOSZENIA NA MECZ ZE ŚLĄSKIEM WROCŁAW

 

Zgłoszenia na mecz Wisły ze Śląskiem Wrocław, który odbędzie się w niedzielę 18 listopada o godzinie 17 przyjmujemy do czwartku 15 listopada do godziny 20 !!!! Przypominam, że ilość biletów mamy ograniczoną, a o tym kto otrzyma wejściówkę decyduje kolejność zgłoszeń !!!


 
ZGŁOSZENIA NA MECZ WISŁA KRAKÓW - LECHIA GDAŃSK
 
Zgłoszenia chętnych do otrzymania biletu na sobotni mecz Wisły z Lechią będą przyjmowane do środy 19 września do godziny 20. Przypominamy, że ilość biletów jest ograniczona a termin zgłaszania NIEPRZEKRACZALNY !

 
WYJAZD DO SZCZECINA
 
Osoby zainteresowane wyjazdem do Szczecina na mecz z Pogonią proszone są o zgłaszanie się sms-em na nr 880 522 977 lub mailem na adres niepelnosprawni@wisla.krakow.pl do dnia 6 września.
Wyjazd 14 września !

 
ODBIÓR BILETÓW NA MECZ Z POLONIĄ WARSZAWA
 
26.08.2012 - Informujemy, że już od najbliższego meczu bilety będziecie odbierać w nowym miejscu. Będziemy mieli swoje stanowisko na stadionie przy wejściu dla osób niepełnosprawnych.
Żegnamy gościnnego Krakusa, jednak dla zapominalskich w starym miejscu będzie czekał ktoś, kto Was pokieruje.

 
PRZED MECZEM Z POLONIĄ WARSZAWA
 
W sobotę Wisła gra z Podbeskidziem. Na ten mecz niestety nie jedziemy gdyż Klub z Bielska – Białej nie przyjmuje u siebie kibiców gości.
Następny mecz Wisły Kraków z Polonią Warszawa w piątek 31.08.2012 o godzinie 20.30
Zgłoszenia chętnych do przyjścia na mecz przyjmujemy do wtorku 28.08 2012
do godziny 20 !!!
Pamiętajcie, że nie będziemy mogli kupić dla Was biletu jeśli nie posiadacie Karty Kibica !Pierwszy mecz był wyjątkowy – taka umowa była z władzami Klubu - jednak teraz jeśli ktoś przyjdzie bez Karty - nie będziemy w stanie Wam pomóc. (to wiadomość szczególnie dla kibiców poruszających się na wózkach, którzy do tej pory wchodzili na stadion na identyfikatory).
Prosimy również o wcześniejsze przychodzenie po odbiór biletów. My też chcemy odśpiewać hymn i oglądać mecz od pierwszego gwizdka. Szanujmy się nawzajem !!!
Informujemy również, że tak jak na poprzednim meczu tak też i tym razem prowadzona będzie audiodeskrypcja.
Zachęcamy wszystkich naszych kibiców – nie tylko niedowidzących - do skorzystania z tej formy uczestnictwa w meczu.

 
WAŻNE INFORMACJE !!!
 
Przypominamy wszystkim naszym kibicom, że NIEPRZEKRACZALNY termin nadsyłania zgłoszeń chętnych do otrzymania biletów to TRZY DNI przed meczem do godziny 20:00. Późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę !!!
Zgłoszenia przyjmujemy tak jak do tej pory drogą mailową na adres:niepelnosprawni@wisla.krakow.pl lub sms-em na nr telefonu 880 522 977.
Dobra wiadomość jest również taka, że już od pierwszego meczu osoby niewidome i niedowidzące będą mogły korzystać z audiodeskrypcji na dotychczasowych zasadach.
Zawsze przed meczem zostaniecie wyposażeni w odbiornik, dzięki któremu dotrze do Was głosowy opis wydarzeń na boisku.
 
Wiadomość dla kibiców poruszających się na wózkach:
Po spotkaniu z osobami odpowiedzialnymi za organizację meczów, które miało miejsce przy R22 okazało się, że całkowicie zmieniły się zasady wejść na stadion na mecze dla kibiców poruszających się na wózkach.
Od nowego sezonu czyli od następnego meczu NIE BĘDĄ JUŻ WAŻNE WASZE IDENTYFIKATORY !!! Każdy kibic na wózku będzie wchodził na mecz z imiennym biletem. Tak więc każdy z Was będzie musiał zgłaszać nam każdorazowo chęć uczestnictwa w meczu w celu otrzymania takiego biletu !!! (warunek otrzymania biletu to oczywiście wyrobiona karta kibica, którą każdy z was musi posiadać). Chęć uczestnictwa w meczu musicie zgłosić na trzy dni przed meczem tak jak pozostali nasi kibice. Wówczas również musicie nam podać nazwisko i pesel waszego opiekuna, z którym na ten mecz przyjdziecie (opiekun także musi posiadać kartę kibica). Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona a o tym kto dostanie bilet decyduje kolejność zgłoszeń. Takie warunki postawiły nam Władze Klubu.

 
NADCHODZI NOWY SEZON A WRAZ Z NIM PEWNE ZMIANY.
 
Bez obaw jednak bo tak jak do tej pory będziemy pomagać Wam uczestniczyć w meczach naszej ukochanej WISEŁKI !!!
 
Już 19 sierpnia pierwszy mecz !
W nadchodzącym sezonie zmienią się nieznacznie zasady według, których będziemy mogli Was wspierać w pozyskaniu wejściówek na mecze.
Na spotkaniu z Zarządem poinformowano nas, że do naszej dyspozycji pozostaje balkon(wózki) i narożnik D11 (pozostali kibice).
NIEPRZEKRACZALNY termin nadsyłania zgłoszeń chętnych do otrzymania biletów to TRZY DNI przed meczem do godziny 20:00. (Mamy ograniczoną ilość biletów, w związku z tym „kto pierwszy ten lepszy”). Późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę (takie ultimatum dostaliśmy od Klubu). Zgłoszenia przyjmujemy tak jak do tej pory drogą mailową na adresniepelnosprawni@wisla.krakow.pl lub sms-em na nr telefonu 880 522 977.